top of page

Hakkımızda

            Beren Oyuncak, oyuncak sektöründeki 40 yıllık tecrübesine inanarak 2018 yılında  “Beren Wooden Toys” markası ile Türkiye’de sektöründe öncü olmak amacıyla; 5.000 m² kapalı alanda ahşap oyuncak üretimine başlamıştır.

 

Beren Oyuncak, ahşap oyuncaklarda; çocuklarımız için kaliteli, sağlıklı ve güvenilir oyuncaklar üretmektedir. Ahşap ürünler tamamen yerli üretimdir. Hammaddesinden, ar-ge ve işçiliğine kadar tüm süreçleri Türkiye’de hazırlanmaktadır.

 

Firmamız, ahşap oyuncak ürünleri geliştirirken uzman öğretmen ve akademisyen görüşlerini temel alıp çocukların zihinsel gelişimine katkıda bulunan ve sürekli kendini yenileyen ürünler sunmaktadır.

 

Beren Oyuncak, ahşap oyuncaklarının güvenilirliğini ve sağlıklı olmasını sertifikaları ile belgeler. Tüm ahşap boyaları; su bazlı, organik ve EN 71-3 standartlarına uygun boyalardır. Ahşap oyuncakların çocuk sağlığına hiçbir zararı yoktur.

 

Ahşap oyuncaklar çocukların gelişimine büyük katkı sağlamaktadır.  Çocukların el becerileri ve hayal dünyasına da katkısı bulunan ahşap oyuncakların çocuğun oyuncağı ile bağını güçlendirmektedir.

 

Beren Oyuncak Logo-02.png
Beren-Strateji.png
Beren-Wooden-Tos-Logo.png
bottom of page